12 Dub
Už jste to někdy zažili? Máte domluvenou schůzku, těšíte se, jste vzrušení nebo se možná i trochu bojíte, ale vesmír má jiné plány? V životě už jsem zažila pár situací, které se nápadně podobaly. Domluvená schůzka, která se z nějakého důvodu nakonec nekonala. Nebo domluvená schůzka, která se evidentně konat neměla, ale nakonec proběhla a dopadlo to špatně. Jsem velmi otevřena duchovním věcem a už jsem pochopila, že nic není [...]

Už jste to někdy zažili? Máte domluvenou schůzku, těšíte se, jste vzrušení nebo se možná i trochu bojíte, ale vesmír má jiné plány?

V životě už jsem zažila pár situací, které se nápadně podobaly. Domluvená schůzka, která se z nějakého důvodu nakonec nekonala. Nebo domluvená schůzka, která se evidentně konat neměla, ale nakonec proběhla a dopadlo to špatně. Jsem velmi otevřena duchovním věcem a už jsem pochopila, že nic není náhoda a vše se děje z nějakého důvodu.

To si domluvíte s někým schůzku a hned poté zjistíte, že v tu dobu máte vlastně být někde jinde, takže ji přesunute. A v nový termín čekáte v kavárně a nikdo nepřichází. Voláte a zjistíte, že jste si oba zapsali jiný čas a v kavárně se minuli o půl hodiny. Druhá strana tvrdí, že vám poslala zprávu, ale váš mobil mlčí. Domluvíte si třetí setkání a trnete hrůzou, co se stane příště.

Případně se velmi snažíte na schůzku přijít, ale všechno je proti vám. Vyrazíte s časovou rezervou, ale autobus má zpoždění. Nebo si spletete směr jízdy. Nebo stojíte v zácpě. Případně si ráno umyjete vlasy a poprvé po pěti letech bydlení ve vašem bytě vypnou proud. A s mokrými vlasy se v lednu ven nechodí. Ale vy jedete “na sílu” a na schůzku stejně doběhnete – pozdě a s vlhkou kšticí. A všechno je špatně.

Co s tím?

V takovýchto případech se vždycky zastavím a řeknu si: Moment! Z nějakého (mně neznámého důvodu) se my dva zatím – zcela evidentně! – sejít nemáme. A začnu se ptát: Proč?

Nenastal zatím správný čas potkat se zrovna s tímto člověkem?

Nejsem zatím na setkání s ním připravena?

Co se ještě musí udát, aby se naše cesty mohly protnout?

Snaží se mě vesmír před něčím ochránit?

Nebo je to jenom lekce mojí trpělivosti?

Pokud na své otázky nenajdu odpovědi, nechám to být. Ne vždycky je nám odhalena pravá podstata celé věci a nemá cenu lámat to přes koleno.

Některá setkání prostě proběhnout nemají a je velmi užitečné naslouchat intuici, nebo vesmíru, jak chcete, která vždycky ví, co je pro vás nejlepší. Kompasem jsou i naše vnitřní pocity. Mám z toho dobrý pocit? Jdu do toho. Mám z toho divný pocit? Ruce pryč! A až se kolečka v soukolí života dotočí a zapadnou do sebe, otevřou se dveře, které byly zatím na petlici.

A co vy? Jaké máte zkušenosti se schůzkami, které se nekonaly, nebo konaly a nedopadly?

1 Comments

Váš komentář