08 Úno
Život není vždycky procházka růžovou zahradou. Ovšem důležité je, jak se k zásadním životním situacím, které pro nás nemusí být lehké, postavíme. Ráda bych s vámi sdílela příhodu, která se mi stala nedávno. Dnes ve formě vlogu. :-) Přehled mých akutálně vypsaných kurzů (včetně toho, který vás naučí, JAK SE NEVZDÁVAT) najdete na mém profilu na Naucmese.cz, nebo mi jednoduše napište na beautybykaacza@email.cz. Těším se na vaše příběhy! :-)

Život není vždycky procházka růžovou zahradou. Ovšem důležité je, jak se k zásadním životním situacím, které pro nás nemusí být lehké, postavíme.

Ráda bych s vámi sdílela příhodu, která se mi stala nedávno. Dnes ve formě vlogu. :-)

Přehled mých akutálně vypsaných kurzů (včetně toho, který vás naučí, JAK SE NEVZDÁVAT) najdete na mém profilu na Naucmese.cz, nebo mi jednoduše napište na beautybykaacza@email.cz. Těším se na vaše příběhy! :-)

1 Comments

  • Thank you for your forum post.

    Odpověď
    • Autor sasha
    • 24.1.2019 at 13.30

Váš komentář 

Kdo je Kaacza

Jmenuji se Kateřina Kalačová - Káča, moc mě těší. Psaní je moje vášeň. Vášní mám víc. Vášnivě ráda zkouším nové věci. Vášnivě ráda cestuji, čtu a tančím swing. Vášnivě ráda učím. Vášnivě ráda poznávám hluboká zákoutí svého podvědomí. Vášnivě ráda objevuji svoji životní cestu. A vášnivě ráda pomáhám druhým, aby se vydali na tu svoji. O tom všem je blog Kaacza.cz. S hlavou v oblacích a nohama na zemi. Sdílím s vámi své zážitky a zkušenosti, které mě v životě posunuly. Příběhy psané lehkou rukou. Doufám, že posunou i vás.

Nechcete přijít o žádný nový článek?

Svěřte mi svůj email a nechte to na mně!
Jméno
Email *