S ručními pracemi jsem začala už jako malé dítě. Kdybyste byli muška a vrátili se zpátky v čase, našli byste mě sedět a háčkovat, vyšívat, šít nebo plést. Pokračuju v tom dodnes. A své nadšení a radost pro tyto kreativní hrátky předávám dál – učím je. A naučím je i vás!

Jak háčkování, tak pletení i šití jsou jednoduché na naučení, věřte mi! Základy zvládne každý. A radost z vlastnoručně vytvořeného díla, které pak třeba můžete někomu věnovat, je k nezaplacení!

Háčkování, pletení nebo šití vám mimo jiné přinese:

  •  odpočinek
  •  procvičení vašich prstíků
  •  rozvoj fantazie a kreativity
  •  čas strávený ve flow
  •  radost z vytvořeného díla
  •  motivaci do další práce

Pojďte do toho se mnou! Ale pozor, je to nakažlivé! :-)

 

 

Kurz háčkování Brno

Pro všechny, které zajímá, jak se naučit háčkovat.

Zahrnuje hodinku a půl strávenou nad háčkem, vlnou a zkroucenými prstíky. Naučí vás buď úplné základy háčkování, nebo vytvoření konkrétního dílka, např. háčkované hračky, háčkované ozdoby na vánoční stromeček nebo retro háčkovaná kravata.

Cena kurzu: 600 Kč

CHCI TO UMĚT!

Kurz pletení Brno

Pro všechny, které zajímá, jak se naučit plést.

Zahrnuje hodinku a půl strávenou nad jehlicemi, vlnou a zkroucenými prstíky. Naučí vás buď úplné základy pletení, nebo vytvoření konkrétního dílka, např. pletené hračky, pletené čepice nebo pletené deky pro miminko.

Cena kurzu: 600 Kč

CHCI TO UMĚT!

Kurz šití na stroji Brno

Pro všechny, které zajímá, jak se naučit šít na stroji.

Zahrnuje dvě hodinky strávené nad šicím strojem, nitěmi a látkami. Naučí vás úplné základy šití, představí pomůcky na šití, střihy a vytvoříte si i konkrétní dílko, např. polštář nebo hračku.

Cena kurzu: 1.500 Kč

CHCI TO UMĚT!

 

P.S. Abyste nekupovali zajíce v pytli, PŘEČTĚTE SI, jak byli s kurzy spokojeni ti, co už se háčkovat, plést nebo šít už naučili.