03 Led
Kdo by si občas nevychutnal masáž? Masáže mám ráda. To se hezky natáhnete na lehátko, zavřete oči a necháte se unášet na vlnách doteků cizích rukou, jde-li ovšem o masáž „normální“ a ne třeba thajskou. A protože se mám hodně, ale hodně ráda, dopřála jsem si zážitek v naší zemi zatím ne příliš obvyklý, zato slibně se rozvíjející. Zážitek pro odvážné, otevřené a sebe-milující. Tantra masáž. Záměrně píšu pro odvážné, [...]

Kdo by si občas nevychutnal masáž? Masáže mám ráda. To se hezky natáhnete na lehátko, zavřete oči a necháte se unášet na vlnách doteků cizích rukou, jde-li ovšem o masáž „normální“ a ne třeba thajskou. A protože se mám hodně, ale hodně ráda, dopřála jsem si zážitek v naší zemi zatím ne příliš obvyklý, zato slibně se rozvíjející. Zážitek pro odvážné, otevřené a sebe-milující. Tantra masáž.

Záměrně píšu pro odvážné, protože kdo se bojí, na tantrickou masáž nesmí. Hrozí při ní totiž naprostá ztráta sebekontroly, nebezpečné předávkování libými pocity a ve finále i transformační změna ve vnímání sebe sama. A ano, jste u toho nazí. A ano, sahají vám… ehm… tam. Pokud se ovšem rozhodnete podstoupit i masáž intimní, která může a nemusí být součástí masáže tantrické. Ono totiž orgastické je celé tělo, záleží jen na tom, do jaké míry jsme ochotni a schopni se tomu otevřít.

Vybrala jsem si studio Tantra Spa Prague a v rámci vánoční akce se objednala na hodinu a půl se vším všudy. Když už, tak už. Samozřejmě vybavena několika předchozími zkušenosti s experimenty s vlastním tělem a velkou mírou zvědavosti. Zvolila jsem masérku a taky místnost, ve které masáž probíhala. Krásná, indická, se svíčkami a rudými odlesky na zdech.

Jako na počátku bylo slovo, tak i my jsme se s masérkou posadily a probraly, s jakým záměrem přicházím. Toužila jsem po odpočinku a uvolnění. Jiní lidé touží po zcitlivění těla, další po tělesném uspokojení, záleží na chuti a náladě. Taky jsme upravily délku celého zážitku. Jsou totiž rozdíly mezi ženami a muži. Zatímco pánům prý stačí dotknout se penisu a uvolní se, dámy potřebují minimálně hodiny dvě, protože se ani nestačíte otočit ze zad na břicho a je konec. Po vyjasnění pravidel hry jsem si dala sprchu, zabalila se do sarongu a se zatajeným dechem se oddala dotekům slasti.

Abyste si užili tantrickou masáž, musíte se nejprve uvolnit. Což nemusí být vůbec jednoduché, zvlášť pokud vám hlavou zběsile létají myšlenky a tělo je ztuhlé. Měla jsem pocit, že když se uvolním, spadnu. Naštěstí jsem to zvládla, myšlenky odlétly daleko a neexistovalo nic jiného než tady a teď. Začaly jsme ve stoje, při úvodním rituálu masérka hladila a uctívala moje tělo. Já byla nahá, ona taky. Poté jsem se přesunula na lehátko.

Pro hýčkání mé maličkosti využívala masérka takové radosti jako vlastní ruce, kterými se mě jemně dotýkala. Hladila mě rukavicemi ušitými z králičí kožešiny (velmi vzrušující), lechtala dlouhými pírky a masírovala teplým vonným olejem. A já si to užívala s očima lehce přivřenýma a s hlubokými nádechy a ještě hlubšími výdechy, protože ty mě odnášely dál a dál… Čas od času se lehce dotkla intimních partií, aby tělo připravila na závěrečnou část masáže. Ta proběhla v klidu a v míru, žádné bouřlivé vyvrcholení se nekonalo, i když…

Můj tantrický zážitek byl velmi intenzivní. Uvolnil velké množství emocí, slzy i radost. Přinesl mi pocit vděčnosti za to, že si sama sobě dopřeju dvě hodiny absolutního uvolnění, v intimním prostředí, kde je dovoleno vše, po čem tělo touží. Chcete křičet? Křičte! Chcete plakat? Plačte! Chcete se smát? Smějte se! Chcete se svíjet v orgasmech? Prosím, pokud je vám to milé!

Pokud to dokážete, znamená to, že žijete a že se máte rádi!

Doporučuju!

 

Zajímá vás nekonvenční přístup ke vztahům?

Čtěte:

O vztazích z jiného soudku

Váš komentář