Kdo jsem?

Jsem lektorka, koučka a blogerka. Milovnice života, žena, která kráčí po své životní cestě a stále pracuje na tom, aby byla sama sebou. Ukazuji lidem, že „světlo na konci tunelu“ není jenom holá věta. Přináším jim krásu, zdraví a radost, umění domluvit se a podporu na cestě ke změnám. Pokud se budeme všichni věnovat tomu, s čím jsme přišli na tento svět, bude každý z nás zářit a předávat své světlo dál.

Proč pomáhám lidem?

Po letech strávených prací v manažerských pozicích jsem si začala klást otázku „A to je všechno? Dál nebude nic?“, tato práce byla sice záslužná, ale nedávala mi smysl. Měla jsem pocit, že by se to celé dalo udělat jinak. A že přístup k lidem by mohl být jiný. Odešla jsem proto na volnou nohu, protože věřím, že můžu pomoct a podpořit více lidí, než jenom ty v jedné firmě. Věřím také v to, že každý člověk musí začít sám u sebe, že jenom on je zdrojem pozitivní změny. A všichni máme schopnost se posunout.

Z čeho čerpám?

Při své práci čerpám ze svých životních a pracovních zkušeností. Svou cestu jsem začala hledat před deseti lety a od té doby jsem navštívila řadu seminářů, vyzkoušela řadu metod a přečetla řadu knih. Podělit se s vámi mohu o zážitky z těchto oblastí:

koučink

 klasická psychoterapie

 práce s vnitřním mužem, vnitřní ženou, vnitřním dítětem

 práce s vnitřním kritikem

 meditace v hladině Alfa

 regresní terapie

 auditing

 Human Design

 MBTI

 homeopatika, Bachovy esence

 kineziologie

 vědomý přístup k tělu, tantra

 ženské rituály

 Octo Codes (Táňa Havlíčková)

Co miluji?

Miluji jazz a swing. Miluji cestování a rozšiřování obzorů. Miluji skvělé jídlo, aktivní odpočinek i válení v lázních. Miluji rozvíjení a podporování lidí. Miluji krásné věci. Miluji ruční práce a rozvoj kreativity. A taky miluji zkoušení nových věcí, psaní a blogování a sdílení svých myšlenek.

Co se o mně říká?

Já to dokázala. A dokážete to i vy. Stačí jenom chtít!

Ráda vás doprovodím na vaší cestě! – NAPIŠTE MI!